24autolaweta.pl wyjazd do Belgii Holowanie busa.

Holowanie busa z Belgii, tak wykonujemy takie usługi nawet ostatnim czasem nasza firma wykonała taką usługę holowanie busa z Belgii.

holowanie busa
holowanie busa

Bus z plandeką jest to bardzo specyficzny pojazd ze względu na swój gabaryt czyli plandekę. Nasz pojazd jest przystosowany do tego typu aut dostawczych.

Belgia Viapass
Belgia Viapass

Choć  podróż do Belgii nie przebiegła bez problemów. Główną przeszkodą tej podróży okazało się pobranie urządzenia do poboru opłat drogowych. Urządzenie to jest wydawane na granicy i jest ono wymagane w celu poruszania się po Belgijskich autostradach.

Belgia autostrada
Belgia autostrada

Uzyskanie urządzenie to bardzo czasochłonny i upierdliwy proces. Koszt tego urządzenia to 135 euro plus doładowanie konta. Urządzenie jest wymagane w pojazdach tylko powyżej trzy i pół tony. Zdarza się  że urządzenie jest wadliwe, ja własnie ze swoim urządzeniem miałem problem. Podróż po Belgii wymaga uwagi na drogę jak i zarówno jednocześnie skupianiu się na urządzeniu. Na urządzeniu musi palić się  zielona dioda. Jak jest czerwona a przejedziesz bramkę do poboru opłat to możesz się spodziewać mandatu w  wysokości od półtora tysiąca euro w zwyższ  , i nie ważne że dostałeś wadliwe urządzenie. Twoja wina masz pecha.

Na szczęście nasza podróż udała się z happy endem, www.24autolaweta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *